Het Dagelijks Bestuur - Wie is wie?

Hieronder vind je alle leden van het Dagelijks bestuur terug voor het academiejaar 2020 - 2021. Je kan hen makkelijk contacteren via e-mail of spreek hen gerust aan op de campus! 

Foto Jielke Nys

Jielke Nys

Voorzitter Studentenraad Odisee

Student Gezinswetenschappen
Campus Brussel
Jielke.nys@student.odisee.be

Foto Janik Horckmans

Janik Horckmans

Vicevoorzitter Studentenraad Odisee

Student Secundair onderwijs
Campus Sint-Niklaas
Janik.horckmans@student.odisee.be

Foto Robbe Van Leemput

Robbe Van Leemput

Bestuurder Communicatie 

Student Verpleegkunde
Campus Sint-Niklaas
Robbe.vanleemput@student.odisee.be

Logo ASR

Fien Cox

Bestuurder Extern

Student Medische Beeldvorming
Campus Brussel
Fien.cox@student.odisee.be

Logo ASR

Steffi Verbruggen

Bestuurder Participatie

Student Medische Beeldvorming
Campus Brussel
Steffi.verbruggen@student.odisee.be

Logo ASR

Margot Buyl

Coördinator Studentenleven 

Student Secundair onderwijs
Campus Brussel
Margot.buyl@student.odisee.be

Logo ASR

Quinty Welling

Secretaris & Campusvoorzitter Sint-Niklaas

Student Verpleegkunde
Campus Sint-Niklaas
Quinty.welling@student.odisee.be

Logo ASR

Lucas Lannoy

Campusvoorzitter Brussel

Student Verpleegkunde
Campus Brussel
Lucas.lannoy@student.odisee.be

Logo ASR

Burak Köylü

Campusvoorzitter Gent

Student Elektronica-ICT
Campus Gent
Burak.koylu@student.odisee.be

Foto Stijn Depuydt

Stijn Depuydt

Participatiecoach

Stijn.depuydt@odisee.be

/
/