Studentenvertegenwoordigers (AV) - Wie is wie?

Hieronder vind je alle studentenvertegenwoordigers terug per campus voor het academiejaar 2023-2024. Je kan hen makkelijk contacteren via e-mail of spreek hen gerust aan op de campus! 

Foto STUVER Aalst GR Elek

Lars De Meyer

Opleidingsvertegenwoordiger 

Graduaat Elektromechanische Systemen
lars.demeyer@student.odisee.be

Marie-Rose De Smet2

Marie-Rose De Smet

Opleidingsvertegenwoordiger 

Kleuteronderwijs 
marierose.desmet@student.odisee.be

Dorien Delaere

Dorien Delaere

Opleidingsvertegenwoordiger 

Lager Onderwijs
dorien.delaere@student.odisee.be

Yenno Timmermans2

Yenno Timmermans

Opleidingsvertegenwoordiger 

Vastgoed
yenno.timmermans@student.odisee.be

Logo ASR

Liesbeth Smekens

Opleidingsvertegenwoordiger 

Verpleegkunde
liesbeth.smekens@student.odisee.be

/
Glenn Guillaume

Glenn Guillaume

Opleidingsvertegenwoordiger 

Graduaat Accounting Administration
glenn.guillaume@student.odisee.be

Brendis Brahimi

Brendis Brahimi

Opleidingsvertegenwoordiger 

Bedrijfsmanagement  
brendis.brahimi@student.odisee.be

Ikram Salad

Ikram Salad

Opleidingsvertegenwoordiger 

Business management
ikram.salad@student.odisee.be

Zana Hanafi2

Zana Hanafi

Opleidingsvertegenwoordiger 

Organisatie & Management
zana.hanafi@student.odisee.be

Foto STUVER Brussel Ortho

Ruth Denolf

Opleidingsvertegenwoordiger 

Orthopedagogie
ruth.denolf@student.odisee.be

Maxime Sanarov3

Maxime Sanarov

Opleidingsvertegenwoordiger 

Secundair Onderwijs
maxime.sanarovyuriovitch@student.odisee.be

Logo ASR

Oussama Regadane

Opleidingsvertegenwoordiger 

Sociaal Werk
oussama.regadane@student.odisee.be

Dieter Van de Voorde

Dieter Van der Voorde

Opleidingsvertegenwoordiger 

Verpleegkunde
dieter.vandervoorde@student.odisee.be

Benjamin Capoen

Benjamin Capoen

Opleidingsvertegenwoordiger 

Graduaat Maatschappelijk Werk
benjamin.capoen@student.odisee.be

Marine Beyaert

Marine Beyaert

Opleidingsvertegenwoordiger 

Chemie
marine.beyaert@student.odisee.be

Brent Pauwels

Brent Pauwels

Opleidingsvertegenwoordiger 

Elektronica-ICT 
brent.pauwels@student.odisee.be

Foto STUVER Gent Energie

Jesse Rooms

Opleidingsvertegenwoordiger 

Energietechnologie
jesse.rooms@student.odisee.be

Naome Van de Poele

Naome Van de Poele

Opleidingsvertegenwoordiger 

Facility Management
naome.vandepoele@student.odisee.be

Foto STUVER Gent Ontwerp

Lander Vermeulen

Opleidingsvertegenwoordiger 

Ontwerp- & Productietechnologie
lander.vermeulen@student.odisee.be

Yara Debooserie

Yara Debooserie

Opleidingsvertegenwoordiger 

Voedings- & Dieetkunde
yara.debooserie@student.odisee.be

Thomas Van Wilder

Thomas Van Wilder

Opleidingsvertegenwoordiger 

Agro- en biotechnologie
thomas.vanwilder@student.odisee.be

Logo ASR

Ward Van Kerchove

Opleidingsvertegenwoordiger 

Secundair Onderwijs
ward.vankerchove@student.odisee.be

Celestia Van der Stoelen2

Celestia Van der Stoelen

Opleidingsvertegenwoordiger 

Verpleegkunde
celestia.vanderstoelen@student.odisee.be

Meer info over de Algemene Vergadering (AV)

De AV bestaat uit de leden van het Dagelijks Bestuur en alle verkozen Studentenvertegenwoordigers van alle opleidingen over alle campussen. Ze vergadert minimaal vijf keer per academiejaar. Per semester vinden er minstens twee gewone vergaderingen plaats. In mei is er een bijzondere kiesvergadering.

De Algemene vergadering is verantwoordelijk voor de kiesprocedure, het mandateren van Studentenvertegenwoordigers voor de verschillende mandaten en het uittekenen van de beleidsprincipes. 

Beslissingen worden genomen bij een gewone meerderheid. Beslissingen die enkel te maken hebben met een van beide fracties worden genomen door de studenten van de respectievelijke fractie. Voor aanpassingen aan het werkingsreglement, het kiesreglement of het participatiereglement is er een drievierdemeerderheid nodig. De definitieve uitsluiting van een lid vereist ook een drievierdemeerderheid.