Interessegebied Social op maat van volwassenen
Hou je van mensen, ook als ze kwetsbaar zijn? Wil je leren om ze op de juiste manier te ondersteunen? Of doe je dat al, maar mis je het bijhorende diploma? Dan is een opleiding in het studiegebied Social beslist iets voor jou.Ā
Met Odisee Continue bieden wij een uitgebreid aanbod aan iedereen die wil bijblijven, zich persoonlijk ontwikkelen of omscholen.

Ons aanbod bachelor- en graduaatsopleidingen Social voor volwassenen
Interesse in een postgraduaat of navorming?
Misschien voel je als professional de nood om je bij te scholen. De wereld om ons heen verandert tenslotte razendsnel. Voortdurend duiken nieuwe ontwikkelingen op, ontstaan nieuwe inzichten en worden andere technologieën geïntroduceerd. Het is dus belangrijk om de vinger aan de pols te houden. Of wil jij je verder specialiseren in je vakgebied? Bij Odisee kun je je kennis bijspijkeren, verbreden of verdiepen met een banaba, postgraduaat, navorming of studiedag.

Een duwtje in de rug
Werken en studeren combineren is niet vanzelfsprekend. De overheid en Odisee geven je graag een duwtje in de rug. Als werkende student kun je onder bepaalde voorwaarden genieten van verschillende faciliteiten.
Laat je overtuigen door onze studenten en afgestudeerden








Overtuigd? Of toch nog iets meer info nodig?
Coaches staan klaar
Toch nog niet helemaal overtuigd? Download onze brochure of stel je vraag aan een van onze coaches.