Expert Marketing & Communicatie (80%, tijdelijk)

Afbeelding

Odisee is dĆ© coĀ­hogeschool van Vlaanderen en Brussel, omdat ze 100% wil inzetten op coĀ­creatie. Bij Odisee denken en doen we zoveel mogelijk ā€˜in co’.

Studenten, docenten, onderzoekers, bedrijven Ć©n de maatschappij: we werken samen aan een boeiend onderwijsproject. We bundelen onze krachten om de complexe uitdagingen van vandaag aan te pakken – binnen de hogeschool Ć©n op de werkvloer van onze werkveldĀ­ en bedrijfspartners. Op die manier stomen we jongeren Ć©n volwassenen klaar voor een steeds sneller veranderende maatschappij.

Onze hogeschool omarmt verschillen en diversiteit. Ze wil samen met studenten, bedrijven en andere partners experimenteren en ondernemen. Ze is gericht op levenslang leren en duurzaam praktijkgericht onderzoek, waar de maatschappij ook echt iets mee is.

Voor de versterking van de Dienst Marketing & Studentenbeleving zoeken we een enthousiaste en gedreven collega die zich binnen het marketingteam richt op de volwassen doelgroep.

Jouw taakinhoud

  • Je bent het centrale aanspreekpunt en de ambassadeur voor de volwassen doelgroep studenten binnen het marketingteam. Je houdt de volwassen studenten top-of-mind in alle marketing- en communicatieacties.
  • Je ontwikkelt marketingcampagnes gericht op volwassen studenten. Je werkt campagnes concreet uit, stemt af met collega’s en experten en volgt de resultaten op om waar nodig bij te sturen.
  • Je werkt nauw samen met de collega’s van Odisee Continue en adviseert hen over de marketing en communicatie rond levenslang leren en permanente vorming. Je vertaalt de noden naar concrete acties en helpt die mee realiseren.
  • Je coƶrdineert en realiseert de brochures voor levenslang leren en opleidingen voor volwassen studenten.
  • Je organiseert de online infodag voor volwassenen in januari en zet daarvoor de bijhorende wervingscampagne op.
  • Je versterkt de online vindbaarheid van opleidingen voor volwassenen en programma’s permanente vorming door onder meer de relevante webpagina’s te optimaliseren op het vlak van inhoud, SEO/GEO en gebruiksvriendelijkheid.
  • Je werkt nauw samen met een team van marketingexperten, die je ondersteunen bij specifieke taken. Tegelijk draag je actief bij aan de gezamenlijke doelstellingen van het team.

Gewenst profiel

  • Je beschikt over een relevant masterdiploma of een bachelordiploma met minimaal 5 jaar relevante ervaring.
  • Je bent vooral een doener, maar denkt ook mee met het beleid;
  • Je werkt vlot samen met een team marketingexperten, maar evenzeer met collega’s zonder marketingachtergrond;
  • Je bent een verbindend persoon en kan zeer goed autonoom werken;
  • Je bent ondernemend en kan dit ook overbrengen op andere (enthousiaste) personen;
  • Je bent commercieel ingesteld, maar kan hierbij wel de onderwijscontext meenemen;
  • Je bent in staat om op korte termijn een netwerk op te bouwen binnen de hogeschool;
  • Je kan loskomen van campussen en opleidingen om tot overkoepelende beleidsadviezen te komen.

Ons aanbod

  • Samenwerking in een dynamische en stimulerende onderwijsomgeving.
  • Een boeiende, gevarieerde job vol interessante contacten, projecten en mogelijkheden om je competenties aan te scherpen, ook via vorming.
  • Een deeltijdse statutaire aanstelling (80%) tot 1 september 2027, zo snel mogelijk op te starten.
  • Verloning in barema A11 of A21 naargelang de voorgelegde relevante ervaring.
  • Nuttige beroepservaring opgedaan buiten het onderwijs kan worden opgenomen in de geldelijke anciĆ«nniteit, voor zover ze relevant is voor de functie in de hogeschool en ze schriftelijk bewezen wordt.
  • Een voltijdse tewerkstelling bedraagt 38 uur per week.
  • Deze opdracht bestaat uit een combinatie van campusĀ­ en thuiswerk. Je werkt hoofdzakelijk op onze campus in Brussel.
  • Je bent bereid je regelmatig te verplaatsen naar andere campussen.
  • Interne kandidaten benoemd als lid van het OP krijgen een tijdelijke ambtswijziging van OP naar ATP.
  • Wij bieden je een aantal bijkomende voordelen, zoals de terugbetaling woon-werkverkeer met het openbaar vervoer, fietsvergoeding, connectiviteitsvergoeding, voordelen en kortingen via Samenaankoop KU Leuven en de Lerarenkaart, gunstige aansluitingsvoorwaarden hospitalisatieverzekering, interessante verlofregeling, .... .

Bijkomende inlichtingen

Inhoudelijke en andere informatie kan je via e-mail verkrijgen bij Evelyne Schrevens, via [email protected].


Selectieprocedure

Kandidaten worden gescreend op basis van CV en motivatiebrief.  De geselecteerde kandidaten worden uitgenodigd voor een praktijkrelevante proef en/of een competentiegericht interview op 19 november 2026 in de voormiddag op onze campus in Brussel. 

  • Diversiteit? Ja!

    Odisee voert een actief diversiteitsbeleid. Verschillen tussen mensen op het vlak van afkomst, leeftijd, gender, cultuur, religie, geaardheid of fysieke uitdaging beschouwen we als een verrijking. We zijn steeds op zoek naar collega's met ervaringen en competenties die dit ondersteunen.

Vervoeg ons team

Is dit een job voor jou?

3 personen aan tafel