Odibuddy - Students for Students

Projectgroep Odibuddy

Robbe Van Leemput

Projectleider

Bestuurder Studentenraad Odisee

Campus Sint-Niklaas
robbe.vanleemput@student.odisee.be

Britt Van Cleven

Team- & Projectondersteuner

Polyvalent medewerker STUVO+

Campus Brussel
britt.vancleven@odisee.be

Janik Horckmans

Projectmedewerker

Bestuurder Studentenraad Odisee

Campus Sint-Niklaas
Janik.horckmans@student.odisee.be

Leen De Wolf

Projectmedewerker

Studentenpsychologe & Ombudsmedewerker STUVO+

Campus Brussel
leen.dewolf@odisee.be

Stijn Depuydt

Projectcoach

Medewerker STUVO+ & Stafmedewerker studentenparticipatie

Campus Brussel
Stijn.depuydt@odisee.be

Jana Verhelst

Projectmedewerker

Student Secundair Onderwijs 

Campus Sint-Niklaas
jana.verhelst@student.odisee.be

Lisa Pesesse

Projectmedewerker

Student Secundair Onderwijs

Campus Brussel
lisa.pesesse@student.odisee.be

Elien Peeters

Projectmedewerker

Student Gezinswetenschappen

Campus Schaarbeek
elien.peeters@student.odisee.be

Lynn Capelleman

Projectmedewerker campus Aalst

Student Kleuteronderwijs 

Campus Aalst
lynn.capelleman@student.odisee.be