De Algemene Vergadering - Wie is wie?

Hieronder vind je alle opleidingsvertegenwoordigers terug per campus voor het academiejaar 2020 - 2021. Je kan hen makkelijk contacteren via e-mail of spreek hen gerust aan op de campus! 

Logo ASR

Brent Van Goethem

Opleidingsvertegenwoordiger 

Bedrijfsmanagement
Brent.vangoethem@student.odisee.be

Logo ASR

Tjebbe Troch

Opleidingsvertegenwoordiger 

Lager onderwijs 
Tjebbe.troch@student.odisee.be

Logo ASR

Lieselot Schockaert

Opleidingsvertegenwoordiger 

Verpleegkunde
Lieselot.schockaert@student.odisee.be

Logo ASR

Elias Boudichat

Opleidingsvertegenwoordiger 

Bedrijfsmanagement
Elias.boudichat@student.odisee.be

Logo ASR

Leila Ait Daoud

Opleidingsvertegenwoordiger 

Business management  
Leila.aitdaoud@student.odisee.be

Logo ASR

Intissar Akharaze

Opleidingsvertegenwoordiger 

Ergotherapie
Intissar.akharaze@student.odisee.be

Logo ASR

Jielke Nys

Opleidingsvertegenwoordiger 

Gezinswetenschappen
Jielke.nys@student.odisee.be

Logo ASR

Lars Herzeel

Opleidingsvertegenwoordiger 

Lager onderwijs 
Lars.herzeel@student.odisee.be

Logo ASR

Steffi Verbruggen

Opleidingsvertegenwoordiger 

Medische beeldvorming
Steffi.verbruggen@student.odisee.be

Logo ASR

Emma De Dobbeleer

Opleidingsvertegenwoordiger 

Office Management
Emma.dedobbeleer@student.odisee.be

Logo ASR

Amy Landau

Opleidingsvertegenwoordiger 

Oogzorg
Amy.landau@student.odisee.be

Logo ASR

Ouimaima Ouahabi

Opleidingsvertegenwoordiger 

Orthopedagogie
Ouimaima.ouahabi@student.odisee.be

Logo ASR

Margot Buyl

Opleidingsvertegenwoordiger 

Secundair onderwijs
Margot.buyl@student.odisee.be

Logo ASR

Ibrahim Ed-Daali

Opleidingsvertegenwoordiger 

Sociaal werk
Ibrahim.eddaali@student.odisee.be

Logo ASR

Aicha Mokhtar

Opleidingsvertegenwoordiger 

Toegepaste informatica
Aicha.mokhtar@student.odisee.be

Logo ASR

Lucas Lannoy

Opleidingsvertegenwoordiger 

Verpleegkunde
Lucas.lannoy@student.odisee.be

/
/
Logo ASR

Ella Clark

Opleidingsvertegenwoordiger 

Biomedische laboratoriumtechnologie 
Ella.clark@student.odisee.be

Logo ASR

Jelmen Vangucht

Opleidingsvertegenwoordiger 

Chemie 
Jelmen.vangucht@student.odisee.be

Logo ASR

Burak Köylü

Opleidingsvertegenwoordiger 

Elektronica-ICT
Burak.koylu@student.odisee.be

Logo ASR

Aurélie Vanhumbeck

Opleidingsvertegenwoordiger 

Facilitair management
Aurelie.vanhumbeck@student.odisee.be

Logo ASR

Florien Ameye

Opleidingsvertegenwoordiger 

Voedings- en dieetkunde 
Florien.ameye@student.odisee.be

/
Logo ASR

Cayley Smet

Opleidingsvertegenwoordiger 

Agro- en biotechnologie
Cayley.smet@student.odisee.be

Logo ASR

Elise Harman

Opleidingsvertegenwoordiger 

Lager onderwijs 
elise.harman@student.odisee.be

Logo ASR

Janik Horckmans

Opleidingsvertegenwoordiger 

Secundair onderwijs
Janik.horckmans@student.odisee.be

Logo ASR

Quinty Welling

Opleidingsvertegenwoordiger 

Verpleegkunde
Quinty.welling@student.odisee.be

/
/